امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5146
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 99
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره هجمه سنگین ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره هجمه سنگین حلقه انحرافی بر صدا و سیما اظهار داشت: پوشش خبری رسانه‌ ملی در حقیقت حرکت و تبلیغ در چارچوب نظام است و متعلق به افراد و اشخاص نیست.

وی افزود: چنانچه اهداف سفرهای استانی دولت در شورای سیاست‌گذاری به منظور حرکت در جهت سیاست‌های کلی نظام، امیدوار کردن مردم، آگاهی و تبلیغ برای عملکرد حوزه اجرایی کشور باشد، مطلوب است، اما نباید این انتظار را داشت که رسانه ملی به عنوان دستگاه تبلیغاتی و انتخاباتی در اختیار یک قوه قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان با بیان اینکه وظیفه صدا و سیما حرکت در چارچوب نظام است، خاطرنشان کرد: امروز که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، سازمان صدا و سیما باید دقت بیشتری در این زمینه داشته باشد، چراکه ممکن است در آینده موضوعاتی پیش آید که بعدها این سازمان را هدف قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها