امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51488
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 49
سید حسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر ...

سید حسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر آتی رئیس‌جمهور به نیویورک گفت: انتظار داریم آقای رئیس‌جمهور از ظرفیت اجلاس سازمان ملل برای اعلام موضع جمهوری اسلامی ایران نهایت استفاده را کند.

وی با بیان اینکه روحانی باید موضع شفاف و روشنی در قبال حوادث منطقه مخصوصاً حضور تروریست‌های خارجی در سوریه اتخاذ کند، تصریح کرد: اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه غیر حقوقی و غیرقانونی علیه ملت ایران باید از جمله مواردی باشد که آقای روحانی آن را در سازمان ملل مطرح کرده و برای رفع تمام تحریم‌های اعمالی تلاش کند.

نقوی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با تحریم‌هایی که علیه ملت ایران اعمال کردند نباید منتظر مذاکره با ایران باشند، افزود: ما با اصل مذاکره مخالف نیستیم اما مذاکره مقدماتی دارد که باید فراهم شود. نمی‌توان قبول کرد که آمریکایی‌ها از مذاکره دم بزنند و در عین حال خصومت با ملت ایران را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه مذاکره با آمریکا فعلاً‌در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست، گفت: آقای روحانی فردی باهوش و قانون‌مند است و ما می‌دانیم که ایشان فریب لبخندهای آمریکایی‌ها را نخواهد خورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار