امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5149
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۹
تعداد بازدید: 103
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «هافینگتون پست»، یک معلم مدرسه ابتدایی در کلورادو آمریکا پس از آنکه موفق نشد با روش‌های معمول شاگردانش را ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «هافینگتون پست»، یک معلم مدرسه ابتدایی در کلورادو آمریکا پس از آنکه موفق نشد با روش‌های معمول شاگردانش را آرام کرده و به تدریس خود ادامه دهد، از شیوه‌ای غیرعادی برای تنبیه آنها و وادار کردنشان به سکوت استفاده کرده است که این کودکان را به حدی ترسانده که اکثر آنها دیگر حتی حاضر نیستند در مدرسه حاضر شوند.

بنا بر این گزارش، این معلم برای تنبیه شاگردانش که همگی تنها حدود 8 سال سن دارند، از یک نوار چسب استفاده کرده و دهان هر 28 دانش‌آموز خردسال خود را با نوار چسب بسته تا آنها را وادار کند سکوت اختیار کرده و به ادامه درس گوش فرادهند.

مادر یکی از این دانش‌آموزان خردسال گفت:‌ دختر من وقتی به خانه آمد، همچون ابر بهاری اشک می ریخت و التماس می کرد که دیگر هرگز او را به مدرسه بازنگردانم.

این در شرایطی است که مقامات پلیس آمریکا پس از انجام تحقیقات در این رابطه اعلام کردند که هیچ نقض قانونی توسط این معلم صورت نگرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها