امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51490
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 28
محمدحسین آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

محمدحسین آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دفاع از حقوق ملت ایران از جمله وظایف رئیس‌جمهور در مجامع بین‌المللی است، گفت: انتظار داریم آقای رئیس‌جمهور از حقوق هسته‌ای ملت ایران در نشست عمومی سازمان ملل دفاع کند چرا که انرژی هسته‌ای حق مسلم ملت ایران است و سلطه‌گران حق اظهارنظر درباره حقوق ملت ایران را ندارند.

وی با بیان اینکه روحانی شخصیتی انقلابی، وفادار به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی و قانون‌مدار دارد، تأکید کرد: مطمئن هستیم که آقای روحانی پاسخ آمریکایی‌ها برای مذاکره را هوشمندانه می‌دهد و از اقتدار و عزت نظام اسلامی دفاع می‌کند.

آصفری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها رژیم اشغالگر صهیونیستی را به مشروعیت نمی‌شناسد اظهار داشت: ایران خواهان گفت‌وگو با تمام کشورهای دنیاست اما کسانی که می‌خواهند با ملت ایران گفت‌وگو کنند باید شأن و عزت ملت ایران را محترم بشمارند و به حقوق مسلم آنان احترام بگذارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از روحانی خواست برای رفع تمام تحریم‌های اعمالی علی ملت ایران تلاش کند و افزود: گسترش روابط اقتصادی و تجاری با همه کشورهای دنیا باید از جمله محورهایی است که آقای روحانی باید مبتنی بر آن با کشورهای مختلف گفت‌وگو کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها