امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51494
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 84
سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر ...

سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر حسن روحانی رئیس‌جمهور به نیویورک و سخنرانی وی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: این سفر اولین سفر آقای روحانی به عنوان رئیس‌جمهور به نیویورک است.

وی اضافه کرد: سخنرانی آقای روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اولین سخنرانی وی به عنوان رئیس‌جمهور محسوب می‌شود به همین دلیل دارای حساسیت ویژه‌ای است.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه رئیس‌جمهور باید در سخنان خود از ارزش‌ها، اصول و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کند، تصریح کرد: امروز جهان منتظر سخنان رئیس‌جمهور است تا موضع جمهوری اسلامی ایران را بداند.

هاشمی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور تاکنون مواضع شفاف و مثبتی را اعلام کرده است ابراز امیدواری کرد که روحانی در سفر خود به نیویورک نیز مواضع شفاف و مثبت را دنبال کند.

وی همچنین با مهم دانستن سخنان رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: باید در آن مجمع از اصول و مبانی انقلاب دفاع شود که به نظرم آقای روحانی این رویکرد را دنبال خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار