امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51501
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 37
محمدتقی حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بودجه های پژوهشی حوزه جوانان امسال وزارت جوانان طبق ابلاغی که به ما شده است در حد بودجه سال 91 ...

محمدتقی حسن زاده در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بودجه های پژوهشی حوزه جوانان امسال وزارت جوانان طبق ابلاغی که به ما شده است در حد بودجه سال 91 است و بر همین اساس برنامه ما در راستای کیفیت بخشی و واقعی کردن برنامه‌‌ها است.

وی ادامه داد: 21 عنوان طرح پژوهشی در سطح ملی بررسی و تصویب شده است و نتایج تعدادی از پژوهش‌ها نیز تا هفته آینده مشخص و نهایی می‌شود.

ادامه تحصیل، فرصت‌ها و تهدیدها،ادامه تحصیلات عالی جوانان در کشورهای خارجی، بررسی روند طلاق در بین جوانان و عوامل تعیین کننده،بررسی نیازهای آموزشی سازمان‌های مردم نهاد جوانان ،مطالعه پیرامون وضعیت اشتغال پذیری جوانان در کشور با همکاری بخش‌های مرتبط و تدوین برنامه ملی اشتغال پذیری جوانان است.

مطالعه چگونگی گذران اوقات فراغت جوانان و تحولات آن در دو دهه گذشته، بررسی سیاست‌ها،قوانین و برنامه‌های حمایتی در مورد ازدواج جوانان،سنجش و شناسایی نیازها و علایق فردی جوانان،و همچنین مطالعاتی در سطح بین الملل در حوزه اشتغال جوانان مهمترین محورهای پژوهش‌های وزارت ورزش در حوزه جوانان در سال جاری است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار