امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51503
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 85
سعید اوحدی که هم اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته یک‌هزار و 188 نفر از زائران ایرانی وارد مکه مکرمه ...

سعید اوحدی که هم اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته یک‌هزار و 188 نفر از زائران ایرانی وارد مکه مکرمه شدند و فردا نیز اولین گروه از زائران مدینه بعد فردا وارد جده می‌شوند.

وی افزود: هم اکنون در مدینه منوره و مکه مکرمه همه امکانات در شرایط بسیار خوبی فراهم شده است و تمام زائران در سلامت کامل بسر می‌برند.

اوحدی ادامه داد: در بازدیدی که از آشپزخانه دخیل داشتیم شاهد بودیم که اقلام غذایی از بهترین نوع تهیه شده است و کیفیت غذا نیز در بهترین سطح است و زائران نیز از این شرایط ابراز رضایت کامل دارند.

رئیس سازمان حج و زیارت همچنین ادامه داد: روز گذشته از کاروان اهل سنت بازدید داشتیم و می‌توان گفت وحدت خوبی میان زائران اهل تسنن و شیعه وجود دارد.

اوحدی افزود: امسال 5 هزار زائر اهل سنت در موسم حج شرکت دارند و کاروان جانبازان نیز تقریباً تکمیل شده است و شرایط اسکان و اقامت نیز برای آنان به بهترین نحو ممکن آماده شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار