امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51509
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاعران آیینی و انقلابی علاقه‌مند به حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را حداکثر تا 10 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاعران آیینی و انقلابی علاقه‌مند به حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را حداکثر تا 10 مهر ماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

حوزۀ هنری سازمان تبلیغات اسلامی به منظور پاسداشت و ارتقا دستاوردهای شعر انقلاب و همچنین کشف استعداد‌های برتر، سومین جشنوارۀ سراسری شعر انقلاب را در دو قالب شعر نو و کهن و بخش پژوهش برگزار می‌کند. بخش‌های مختلف دومین جشنواره سراسری شعر انقلاب مجموعه شعر، تک اثر و پژوهش (بررسی شعر انقلاب اسلامی) است.

آثار منتخب توسط انتشارات سوره مهر (وابسته به حوزه هنری) در یک مجموعه به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه همکف، به دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های حوزه هنری ارسال کنند.

فراخوان این همایش هم اکنون بر روی سایت مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری  http://www.artfest.ir/festivals/57 قرار دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها