امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51515
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد آفریده که این روزها برخی رسانه‌ها در صدد تطهیر وی برای بازگشت به مناصب سینمایی هستند روز گذشته در مراسم تودیع و ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد آفریده که این روزها برخی رسانه‌ها در صدد تطهیر وی برای بازگشت به مناصب سینمایی هستند روز گذشته در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز گسترش مستند و تجربی حضور پیدا کرد.

حضور وی در حالی صورت می گیرد که اخیرا برخی رسانه ها با نادیده گرفتن و یا کم اهمیت جلوه دادن آخرین کار او با نام «یک خانواده محترم» که به زعم افراد با گرایش های مختلف فیلمی ضد ایرانی و ضد دفاع مردم ایران در جنگ تحمیلی است در صدد بازگرداندن وی به عرصه مدیریت سینمایی هستند.

اگرچه حجت الله ایوبی در نشست خبری از عدم حضور آفریده در گزینه هایش خبر داد اما حضور اخیر تهیه کننده «یک خانواده محترم»در مجامع و موج رسانه ای تمجید از وی توسط برخی رسانه ها برخی حدسیات برای بازگشت وی را تقویت می کند.

این اتفاق ها در حالی رخ می‌دهد که در زمانیکه کشور تحت سنگین ترین هجمه های فرهنگی جبهه مقابل قرار دارد و مدیران فرهنگی باید برای تامین منافع کشور تلاش کنند، باید برای انتصاب مدیر سابقی که یک فیلم ضد ایرانی در کارنامه خود دارد ابراز نگرانی کرد!

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار