امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51517
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی ریاست سازمان سینمایی لحظاتی پیش پس از حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، حجت‌الله ایوبی ریاست سازمان سینمایی لحظاتی پیش پس از حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل در جمع خبرنگاران گفت: واقعا امروز روز خوبی است،‌من فکر می‌کنم امروز اتفاقی که افتاد با مفهوم ایثار کاملا هماهنگی داشت. باید امروز از شهدا بیاموزیم که از خودمان بگذریم چرا که شهدا از خودشان گذشتند و نتیجه این از خودگذشتگی آرامشی است که در ایران اسلامی حاکم است.

وی افزود: خوشحالم از اینکه بعد از بازگشایی خانه سینما و در دومین روز از هفته دفاع مقدس همراه خانواده بزرگ سینما در مزار شهدا و امام شهدا حاضر شدیم و با امام راحل عهد بستیم که پایبند ارزش‌هایی باشیم که شهدا جانشان را در پی این ارزش‌ها فدا کردند.

وی در خصوص سینمای دفاع مقدس گفت: همه سینما در خدمت دفاع مقدس است،‌بنده این موضوع را که می‌گویند بخشی از سینما در خدمت دفاع مقدس است را قبول ندارم به دلیل اینکه سینمای دفاع مقدس مستقیما به جنگ و جبهه می‌پردازد و بقیه سینمای ایران به عشق و محبت و ایمان می‌پردازد.

وی تاکید کرد:‌با این برداشت همه سینمای ایران باید در خدمت دفاع مقدس باشد.

وی درباره اولین حضورش در سمت رئیس سازمان سینمایی در حرم امام گفت:‌ به هر حال آمدن امروز سینماگران به این مکان مقدس صحنه‌هایی است که مردم چند سالی این تابلوهای زیبا را ندیده بودند.

ایوبی در خصوص برنامه سازمان سینمایی در هفته دفاع مقدس گفت: هنوز برنامه سازمان سینمایی را اعلام نکردیم به طور طبیعی در راس برنامه‌ها برای حفظ ارزش‌های جامعه اسلامی تلاش شده است.

وی افزود: آمادگی‌مان را برای کارهای دفاع مقدسی با دستگاه‌هایی که برای دفاع مقدس کار می‌کنند، اعلام کرده‌ایم.
همچنین ایوبی در پاسخ به این سؤال که برنامه‌های آتی شما چیست گفت: ما می‌خواهیم برنامه‌هایمان را اعلام کنیم و در برنامه‌هایمان برای حمایت از فیلم‌ها شفافیت داشته باشیم، فکر می‌کنم با این شکل کارها آسانتر می‌شود و نگرانی‌ها برطرف خواهد شد.

ایوبی در پایان در خصوص کاهش تعداد شوراها، گفت:‌ می‌خواهیم شوراهای متعدد را کاهش دهیم چون احساس می‌کنیم شوراهای موازی باعث اختلال در کار می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها