امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51535
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان سیستان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان سیستان و بلوچستان ، اسماعیل بذرافشان اظهار داشت: کمیته امداد سیستان و بلوچستان با برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور از دانش آموزان پیش دانشگاهی و سال آخر رشته فنی زیرپوشش کمیته امداد برای موفقیت در کنکور حمایت می‌کند.

وی افزود: در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان و فراهم آوردن زمینه رقابت سالم مددجویان خانواده بزرگ امداد در عرصه کنکور امسال تعداد3 3 هزار و 500 نفر از دانش آموزان مقطع چهارم دبیرستان و سوم فنی و حرفه ای و کار و دانش در کلاس‌های آمادگی کنکور شرکت کردند که در این راستا برای خدمات رسانی مطلوب با سه مؤسسه معتبر عقد قرارداد صورت گرفته است.

بذرافشان گفت: از نکات مهم و مورد تأکید در این قراردادها برگزاری جلسات مشاوره فردی و گروهی و برگزاری آزمون‌های جامع و شبیه ساز کنکور و همچنین تهیه کتب تخصصی هر رشته است.

بذرافشان بیان کرد: دانش‌آموزان پیش دانشگاهی و سال آخر رشته‌های فنی و حرفه‌ای  زیرپوشش کمیته امداد می توانند با مراجعه به امداد این شهرستان و گرفتن معرفی‌نامه در کلاس‌های آمادگی کنکور موسسات آزاد ثبت نام کنند.

مدیر فرهنگی کمیته امداد امام خمینی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در سال تحصیلی 92-91، 75درصد واجدان شرایط شرکت کننده در آزمون‌های آمادگی کنکور و شرکت کننده در آزمون سراسری در دانشگاه های معتبر دولتی پذیرفته شده‌اند.
انتهای پیام/75004/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها