امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51542
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران در پیام این انجمن صنفی آمده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران در پیام این انجمن صنفی آمده است: مرحوم جابرمعافی اصول و مبانی اعتقادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای هشت سال دفاع مقدس را در کار خود ادامه و به سایر اهالی جامعه رسانه‌ای کشور به ویژه خبرنگاران خطه شمال کشور انتقال داد.

اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهمترین و ارزشمند ترین رویکرد ملت ایران در تمامی صحنه های ملی و بین المللی است و خبرنگاران و جامعه رسانه‌ای کشور در این راه در مقام مهمترین پشتیبان انتشار و اطلاع رسانی این مفاهیم نظام مقدس اسلامی هستند.

در جبهه فرهنگی کشور، که خبرنگاران متعهد و ارزشی به جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم آن ایستاده‌اند تا از این ارزش‌های در برابر تمامی تهاجمات فرهنگی و رسانه‌ای غرب دفاع کنند، کمتر از نشان رشادت‌های بسیجیان و شهیدان هشت سال دفاع مقدس نیست.

درگذشت نابهنگام جابر معافی‌، همکاری ارزشی و ولایی که در مدت سال‌های عمر خود باعزت و با شرافت نسبت به تمام اصول و مبانی نظام مقدس جمهوری اسلام ایران در این جبهه فرهنگی و رسانه‌ای، مردانه ایستاد، تمام  جامعه رسانه ای کشور را متالم و متاثر کرد.

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، ضمن تسلیت به مدیران و خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سراسر کشور برای ایشان از خداوند متعال طلب مغفرت  نموده و برای بازماندگان آن مرحوم به‌ویژه همسر و فرزندانش صبر جزیل را از خداوند مسئلت داریم.

امید داریم، راه و روش وی سرلوحه‌ای برای سایر اهالی رسانه در جبهه فرهنگی کشور در راه ایستادگی برای عزت و سربلندی مقدسات نظام جمهوری اسلام ایران باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها