امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51543
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی قمری وفا، معاون خبر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی قمری وفا، معاون خبر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتشار پیامی درگذشت جانگداز جابر معافی مدیر دفتر خبرگزاری در استان مازندران را تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت برادر متعهد و متخصص «جابر معافی» مدیر موفق دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در استان مازندران، اهالی رسانه و قلم را اندهگین کرد؛ بخصوص مدیران، خبرنگاران، عکاسان و نویسندگان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تهران و سراسر کشور از این خبر ناگوار عمیقا متاثر و متالم شدند.

مرحوم معافی به واقع از رویش های انقلاب اسلامی بود که متعهدانه و با فرهنگ بسیجی و جهادی، در صحنه نبرد رسانه ای نقش آفرینی می کرد و با سلاح قلم به دنبال پراکندن بصیرت و آگاهی در جامعه بود. تلاش های شبانه روزی ایشان برای تعالی و پیشرفت استان مازندران و حل مشکلات مردم خود گویای این مسوولیت پذیری ارزشمند است.

درگذشت غمگنانه برادر عزیزمان را از طرف خود، مدیران، خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به خانواده محترم «معافی» تسلیت می گویم و برای آن مرحوم خواستار رحمت واسعه الهی هستم.

مرتضی قمری وفا

معاون خبر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها