امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51559
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جشنواره شاپرک‌های شهر با رویکرد اجتماعی در حوزه کودک و نوجوان با مشارکت ایران و ترکیه در آذر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جشنواره شاپرک‌های شهر با رویکرد اجتماعی در حوزه کودک و نوجوان با مشارکت ایران و ترکیه در آذر ماه برگزار می‌شود و ابوالفضل جلیلی فیلمساز کودکان به عنوان سفیر مهربانی  و سخنگو این جشنواره را همراهی می‌کند. جشنواره شاپرک‌های شهر با موضوع کودکان کار، خشونت علیه کودکان، کودکان و آموزش و سلامت، کودکان و خانواده، حقوق کودکان، کودکان و هنر و ادبیات، کودکان و صلح برگزار خواهد شد.

برپایه این گزارش این جشنواره رویکردی اجتماعی در حوزه کودک و نوجوان با انگیزه طرح مسائل موجود در این حوزه و ارائه راهکارهایی برای رفع مشکلات احتمالی با مشارکت ایران و وزارت فرهنگ و هنر ترکیه دارد و شامل بخش‌های سینمای مستند و داستانی با موضوع کودک، بخش مسابقه فیلمسازی با موبایل و دوربین‌های خانگی و فیلم های ۱۰۰ ثانیه‌ای با نگاه کودکان خواهد بود.

این جشنواره با شعار پرواز یک تصویر، تصویر یک تغییر با حمایت برج میلاد ۲ و۳ آذرماه در استانبول و ۵ و ۶ آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها