امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51560
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، مجموعه سه جلدی باغ گل اهل بیت، باغ گل امام علی(ع) و باغ گل محمدی به ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، مجموعه سه جلدی باغ گل اهل بیت، باغ گل امام علی(ع) و باغ گل محمدی به قلم حجت‌الاسلام سید محمد مهاجرانی برای گروه سنی ب و ج به رشته تحریر درآمد.

این کتاب در مراحل آماده سازی برای چاپ در انتشارات جمال قرار داد و به زودی روانه بازار نشر می‌شود. هر کتاب از این مجموعه در برگیرنده 40 حدیث همراه با ترجمه و شعری متناسب با حدیث است که برای هر کدام از این روایت‌ها تصویرگری‌های مناسب با محتوای حدیث صورت گرفته است.

کتاب باغ گل محمدی را سمیه بیگدلی، باغ گل امام علی(ع) را فاطمه شمسی و کتاب باغ گل محمدی را سید حسام‌الدین طباطبایی، شیرین شیخی، رفعت هاشمی و  مرضیه صادقی تصویرگری کرده‌اند.

حجت‌الاسلام سید محمد مهاجرانی کتاب زنگ بهداشت را نیز برای کودکان آماده نشر کرده است که در برگیرنده 14 روایت بهداشتی مصور با ترجمه و شعر است. این مجموعه را هم رامک پژمان‌پور تصویرگری کرده است و در مرحله آماده سازی چاپ  در انتشارات جمال است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار