امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51561
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ریاحی دبیر بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر در این باره گفت: روز گذشته(30 شهریور) در جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن ریاحی دبیر بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر در این باره گفت: روز گذشته(30 شهریور) در جلسه ای که با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی ترابی(دبیر اجرایی جشنواره) ، رامین صدیقی(مسئول بخش بین الملل جشنواره)، امیرعباس ستایشگر(مسئول بخش دیگر جشنواره) و مریم نقیبی (مسئول دبیرخانه جشنواره)داشتیم در نهایت با اضافه شدن دو بخش موسیقی کودک و موسیقی بانوان به جشنواره موسیقی فجر موافقت شد.

وی در ادامه افزود: البته حضور گروه های بانوان در بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر منوط به این است که این گروه ها می بایست حداقل های کیفی مورد نظر برگزار کنندگان را دارا باشند.

دبیر بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر همچنین عنوان کرد: ما به دلیل کمبود بودجه ای که با آن مواجه بودیم، مجبور شدیم بخش هایی را از جشنواره موسیقی فجر حذف کنیم؛ اما در جلسه روز گذشته با آقای مرادخانی ایشان موافقت کردند که ما این دو بخش را به جشنواره اضافه کنیم و در آینده بودجه این بخش ها نیز با مساعدت معاونت امور هنری وزارت ارشاد تامین شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها