امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51588
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مراسم جشن شکوفه‌ها در خرم‌آباد ظهر امروز با حضور محمد رفیع‌پور معاون پیش دبستانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مراسم جشن شکوفه‌ها در خرم‌آباد ظهر امروز با حضور محمد رفیع‌پور معاون پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان لرستانی برگزار شد.

در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: جشن شکوفه‌ها طی سال تحصیلی جاری با حضور 28 هزار و 711 دانش‌آموز کلاس اولی در سطح استان لرستان برگزار شد.

حجت‌الله کلانتری افزود: برگزاری جشن غنچه‌ها ویژه پیش دبستانی‌ها در استان لرستان برگزار شده و در این راستا نیز در استان لرستان 13 هزار و 55 پیش دبستانی سال تحصیلی خود را آغاز کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: فردا زنگ بازگشایی مدارس با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و استاندار لرستان در آموزشگاه بحرالعلوم خرم‌آباد نواخته می‌شود.

در این مراسم رئیس گروه آموزش ابتدایی لرستان گفت: در سال تحصیلی جدید 152 هزار و 859 دانش‌آموز در مدارس ابتدایی لرستان مشغول به تحصیل می‌شوند.

ناصر چنگایی افزود: در حال حاضر 28 هزار و 711 دانش‌آموز پایه اول در مدارس لرستان و 13 هزار و 55 دانش‌آموز در پیش دبستانی‌های استان مشغول به تحصیل هستند.

وی اظهار داشت: همچنین در مجموع 7 هزار و 583 کلاس در مدارس استان در قالب 2 هزار و 489 مدرسه در سال تحصیلی 93-92 برگزار می‌شود.

رئیس گروه آموزش ابتدایی لرستان گفت: امسال تعداد 285 هزار و 904 دانش‌آموز در لرستان ثبت نام شده است.

چنگائی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد 142 مدرسه پیش دبستانی دراستان فعال است.
انتهای پیام/2304/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار