امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5159
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۹
تعداد بازدید: 121
محمد اشتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت سه نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک در ...

محمد اشتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت سه نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک در محله دیزج شهر همدان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در پی دریافت این خبر که این افراد قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از مسیر ملایر به همدان به وسیله یک خودروی سواری سمند سفید رنگ را دارند، مأموران این پلیس ضمن هماهنگی اقدام به تور ایست و بازرسی مقطعی در روبه‌روی باغ بهشت همدان می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان ادامه داد: مأموران با مشاهده خودروی مورد نظر که دارای سه سرنشین بوده بلافاصله به راننده خودرو دستور ایست داده که وی توجهی نکرد و متواری شد.

وی ابراز داشت: پس از یک عملیات تعقیب و گریز و بهره‌گیری از شگردهای خاص پلیسی، مأموران خودروی مورد نظر را متوقف و موفق به دستگیری هر سه سرنشین آن می‌شوند.

اشتری در پایان سخنانش افزود: پس از توقف و دستگیری سرنشینان خودروی مذکور، مأموران این پلیس موفق به کشف 19 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و تعدادی آلات و ادوات استعمال مواد مخدر می‌شوند.
انتهای پیام/89002/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها