امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۱:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 516
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۵۴
تعداد بازدید: 446
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، کارشناسان انرژی هسته‌ای روس از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید می‌کنند. این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، کارشناسان انرژی هسته‌ای روس از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید می‌کنند. این بازدید در پی زمین‌لرزه دیروز منطقه «کاکی» بوشهر انجام خواهد گرفت.

یک مقام رسمی در شرکت «اتم استروی اکسپورت» که ساخت نیروگاه بوشهر را بر عهده دارد، در مصاحبه با خبرگزاری «ریانوستی» گفته است: زمین‌لرزه هیچ تأثیری بر وضعیت عادی رآکتور نگذاشته، کارکنان به کار عادی خود مشغول هستند و سطح تشعشعات هم کاملا در نرمال است.

علاوه بر مسئولان محلی، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم به نقل از مقامات ایرانی تائید کرده است که این زمین‌لرزه هیچ آسیبی به تاسیسات بوشهر نزده است.

در گزارش ایران به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته شده که "این حادثه هیچ آسیبی به نیروگاه اتمی بوشهر نزده و هیچ مورد تشعشع مواد رادیواکتیو دیده نشده است".

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید با توجه به این گزارش و همچنین بزرگی زلزله، اطلاعات و گزارش‌های بیشتری از ایران درخواست نکرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها