امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51603
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله سید طیب موسوی در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی در حوزه علمیه امام صادق (ع) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، آیت‌الله سید طیب موسوی در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی در حوزه علمیه امام صادق (ع) اهواز که ظهر امروز در سالن اجتماعات این حوزه علمیه در منطقه کوی ابوذر (حصیرآباد) برگزار شد، اظهار کرد: اطاعت از خداوند براساس آیات شریف قرآن مجید، انجام واجبات و ترک محرمات است.

وی در ادامه با تبریک آغاز سال تحصیلی در حوزه علمیه امام صادق (ع) اهواز به طلاب علوم دینی، خطاب به آن‌ها گفت: در زندگی خود تقوا داشته باشید؛ همه باید در کارهای خود اخلاص داشته باشیم و کار‌ها را برای رضای خدا انجام دهیم.

موسس حوزه علمیه امام صادق (ع) اهواز بیان کرد: اگر کسی می‌خواهد بداند که در کار‌هایش اخلاص دارد یا نه، خودش را امتحان کند تا متوجه شود که کارش را برای رضای خدا انجام داده است.

موسوی تأکید کرد: اگر کسی کاری را با اخلاص و برای رضای خداوند متعال انجام داده باشد نه از مدح مردم خوشحال و نه از مذمت دیگران ناراحت می‌شود.

این روحانی خوزستانی متذکر شد: اگر کسی از مدح مردم خوشحال شد و مذمت مردم او را ناراحت کرد، کار‌هایش را برای رضای خدا انجام نداده است.

برادر شهید حجت‌الاسلام سید عبدالصمد موسوی اذعان داشت: خداوند هیچ عملی را نمی‌پذیرد؛ مگر اینکه با اخلاص عمل و برای رضای او انجام شود.

وی در پاسخ به سئوال یکی از طلاب در مورد رعایت تقوا در قرآن یکی از آین کتاب خدا را قرائت کرد و متذکر شد: اطاعت از خداوند‌‌ همان عمل به واجبات و ترک محرمات است.

انتهای پیام/72010/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها