امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51607
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 57
شهرام فاتحی مدیر روابط عمومی بیمه دی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره پیگیری وضعیت بیمه تکمیلی محمد نوروزی عکاس دفاع مقدس و پرداخت هزینه‌ درمانی وی ...

شهرام فاتحی مدیر روابط عمومی بیمه دی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره پیگیری وضعیت بیمه تکمیلی محمد نوروزی عکاس دفاع مقدس و پرداخت هزینه‌ درمانی وی از سوی بیمه دی توضیحاتی را ارائه کرد.

فاتحی گفت:‌ اگر آقای نوروزی دارای بیمه تکمیلی دی باشند، باید تمامی هزینه‌های درمانی خود را لیست کند و با مراجعه به بیمه دی طبق قرارداد فی مابین وجه آن را دریافت کند.

او درباره بیمارستان‌هایی که با بیمه دی طرف قرارداد نیستند توضیح داد: اگر بیمارستان مورد نظر طرف قرارداد با بیمه دی باشد که تمامی هزینه‌های درمانی بیمار رایگان خواهد بود و اگر با بیمه دی قرارداد نداشته باشد،‌ با کسر فرانشیز نسبت به پرداخت هزینه‌های درمانی این عکاس اقدام خواهد شد.

وی تأکید کرد: بیمه دی طبق توافق و قراردادی که با متقاضیان خود دارد نسبت به پرداخت هزینه‌های درمانی اقدام می‌کند.

فاتحی درباره مبلغ ناچیزی که در مقایسه با هزینه‌های بالای درمان از سوی بیمه‌ها ارائه می‌شود گفت: نباید انتظار داشت که در  مقابل پرداخت حق بیمه پایین، خدمات بالایی را دریافت کنید، بیمه دی دارای انواع بیمه‌های مختلف است که بر اساس آن‌ها و طبق قرارداد به تعهد خود عمل می‌کند و دریافت خدمات مطلوب‌تر نیاز به پرداخت ارقام مطلوب‌تری دارد.

مدیر روابط عمومی بیمه دی تأکید کرد: ما در بیمه دی تعهدی را قبول نمی‌کنیم که بعد از آن شانه خالی کنیم بلکه طبق مفاد قرارداد به تعهدات خود عمل می کنیم.

به گزارش فارس، محمد نوروزی عکاس دفاع مقدس که به تازگی از ناحیه سر تحت عمل جراحی قرار گرفته است،‌ برای برخورداری از بیمه تأمین اجتماعی و بیمه دی که تحت پوشش آن‌ها قرار داشت، با ابهاماتی مواجه بود و در گفت‌وگویی با فارس از میزان خدمات این دو بیمه انتقاد کرده بود. 
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها