امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51620
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 79
حسین عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اینکه کمیته انضباطی در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس و ...

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد اینکه کمیته انضباطی در مورد اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان چه اقداماتی انجام داده، گفت: هنوز هیچ کاری نکرده‌ایم، باید گزارش‌ها به ما برسد و افراد هم شکایت خود را مطرح کنند تا ما اقدام کنیم، تا این لحظه که من با شما صحبت می‌کنم هیچ شکایتی به کمیته انضباطی در رابطه با این مسابقه به دست ما نرسیده است.

وی در مورد اینکه کمیته انضباطی می‌تواند به عنوان مدعی‌العموم فوتبال در مورد برخی اتهام‌های مطرح شده به این مسئله ورود کند، گفت: قطعا می‌توانیم به اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان ورود کنیم اما ترجیح می‌دهیم تا ابتدا شکایتی به دست ما برسد پس از آن در این زمینه اقدام کنیم. در این مورد خاص می‌خواهیم بدانیم چه کسی شاکی است و چه کسی متشاکی که تا این لحظه هیچ شکایتی به ما نرسیده است البته به احتمال فراوان در جلسه امروز کمیته انضباطی پیرامون مسائل دیدار پرسپولیس و سپاهان با حضور اعضا بحث خواهیم کرد.

وی افزود: خوشبختانه طبق گزارش‌هایی که داریم با وجود مسائلی که پیش آمد تماشاگران صبوری کردند و اتفاق ناگواری در ورزشگاه رخ نداد و امیدوارم همواره بتوانیم بر نفس خود غلبه کنیم تا شاهد وقوع اتفاقات نابهنجار در فوتبال نباشیم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تنبیه کسر امتیاز از باشگاه‌ها دیگر اجرا نخواهد شد، گفت: اصلا چنین چیزی نیست و قرار نیست که با کسر امتیاز از 2- 3 باشگاه کرکره این مسئله را پایین بکشیم. هرگاه تماشاگران تیمی فحاشی کنند یا از الفاظ رکیک در ورزشگاه استفاده کنند قطعا با جریمه کسر امتیاز مواجه خواهند شد که خوشبختانه در هفته‌های اخیر شاهد چنین مسئله‌ای نبودیم و آخرین  مورد این تنبیه کسر امتیاز از باشگاه داماش بوده است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها