امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51624
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 66
به‌گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام‌الدین آشنا مشاور حجت‌الاسلام حسن روحانی در صحفه فیس‌بوک شخصی خود ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسام‌الدین آشنا مشاور حجت‌الاسلام حسن روحانی در صحفه فیس‌بوک شخصی خود نوشت: رئیس جمهور فردا پس از دیدار با دانش‌آموزان به نیویورک سفر می‌کند تا پیامی رسا برای ملت‌ها و پیشنهادهایی مشخص برای دولت‌ها ارائه کند.

سرپرست معاونت سیاسی دفتر رییس جمهور در ادامه متذکر شد که برای این سفر و مقدمات آن، کار زیادی انجام شده و حرفه‌ای‌ترین متخصصان کشور برای این سفر می‌کوشند.

مشاور رئیس جمهور در ادامه مطلب خود در صفحه فیس‌بوکش نوشت: فضای رسانه‌ای به‌گونه‌ای پُر شتاب، مطالبات از سفر را بالا برده است؛ از این در باغ سبز غربی‌ها باید ترسید.

آشنا در عین حال متذکر شد: برخی دوستان داخل فکر می‌کنند که نکند کوتاهی‌هایی در دفاع از مصالح کشور صورت گیرد؛ با آنها همدلی می‌کنم ولی مطمئن هستم تیم دیپلماتیک فعلی خط قرمزهای خود را به خوبی می شناسد، برآورد روشنی از اهداف و توان حریف دارد و می‌داند چه دارد و چه می خواهد.

وی در انتهای نوشتار فیس‌بوکی خود ابراز امیدواری کرد «دعای خیر یک ملت بدرقه این راه پر خطر باشد».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها