امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51628
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار فارس از خلیل آباد، علی اصغر مرادزاده امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان خلیل آباد که به مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب ...

به گزارش خبرنگار فارس از خلیل آباد، علی اصغر مرادزاده امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان خلیل آباد که به مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی افتخار آفرین است و موجب شده که دشمن در برابر صبر و استقامت رزمندگان ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورد.

فرماندار خلیل آباد افزود: دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان اسلام باید برای نسل های جوان امروز بیان شود و خاطرات آن زمان، همیشه در اذهان زنده بماند.

وی جنگ با ایران را جنگ اسلام و کفر دانست زیرا در این دفاع، استکبار و دشمنان در یک طرف و ایران اسلامی به تنهایی در طرف دیگر قرار داشت.

رئیس شورای تامین شهرستان خلیل آباد افزود: رمز موفقیت ایران  اسلامی، تبعیت از فرماندهی امام راحل (ره) به عنوان پرچمدار این حرکت و نقش آفرینی رزمندگان و بسیجیان بود که توانست تمامی  معادلات دشمن را نقش بر آب کند.

وی محور ولایت  فقیه را نیز در حرکت و پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی صحنه‌ها مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دفاع مقدس تبدیل به نهضتی آرمانگرا و جهانی شده است.

وی در ادامه  با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی برای دفاع از آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری گفت: دشمنان بدانند ایران اسلامی همچون 33 سال  قبل ذره ای از آرمانها عقب‌نشینی نکرده و تا جان در بدن دارد نمی گذارد در عزت ایران اسلامی و وصایای شهدای عزیز خللی ایجاد شود.

در ادامه علی نیک یاد فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت خلیل آباد نیز در این مراسم  افزود: دفاع، امروز هم ادامه دارد دیروز دفاع حق بر علیه باطل بود و امروز در سنگر دیگر دفاع بر علیه تهاجمات فرهنگی دشمنان است.

وی گفت: بسیجیان باید همیشه در صحنه باشند و امروز کشور همچون اول انقلاب، نیاز به حرکتهای بسیج و سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی دارد.
انتهای پیام/2202/س40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها