امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51631
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) هابیل درویشی صبح امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) هابیل درویشی صبح امروز یکشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در اولین جلسه کارگاهی نیمه شمالی خط 3 متروی تهران اعلام کرد که از امروز، اولویت شرکت متروی تهران برای ساخت و تجهیز خطوط مختلف به این قسمت(نیمه شمالی خط 3) منتقل می‌شود و بنا داریم نیمه شمالی را طبق برنامه زمان بندی و در یک سال کاری تا پایان نیمه اول سال 93 به اتمام برسانیم؛ ضمن این که در دیگر خطوط در حال ساخت نیز فعالیت‌ها در جریان است.

وی خطاب به پیمانکاران و مشاوران نیمه شمالی خط 3 متروی تهران گفت: پیام روشن تقارن زمانی شروع این پروژه با 31 شهریور "آغاز هفته دفاع مقدس" این است که انتظار داریم در این بخش از مترو نیز با همان روحیه و فرهنگ جهادی، کار پیش برود که مصداق عینی موفق آن را در نیمه جنوبی خط 3 یرغم پیچیدگی‌ها و سختی‌های کار تجربه کردیم.

مدیرعامل شرکت متروی تهران با بیان این‌که کار ساخت نیمه جنوبی این خط با انجام تست سرد به طول 12 کیلومتر به اتمام رسیده و به زودی به بهره‌برداری رسمی خواهد رسید گفت: برای عملیاتی کردن برنامه زمانبندی اتمام پروژه نیمه شمال خط 3، ضرورت دارد کارگاهها به صورت دو شیفته و شبانه‌روزی و با تمام قوت فعالیت کنند.

درویشی با تاکید بر این که شخصاً از طریق بازدیدهای میدانی و مکرر، فرآیند پروژه را مدیریت خواهد کرد،گفت: در پرداخت صورت وضعیت پیمانکاران هیچ مشکلی نداریم و انتظار داریم از این شرایط به نحو احسن و مطلوب برای پیشبرد امور بهره ببریم.

خط 3 مترو تهران به طول 37 کیلومتر به عنوان طولانی‌ترین خط مترو خاورمیانه، جنوبی‌ترین نقطه شهر (بزرگراه آزاداگان) را به شمال شرقی تهران(میدان قائم) متصل می‌کند و تاکنون در دو مرحله، بخش میانی به طول 7 کیلومتر بهره برداری و بخش جنوبی به طول 12 کیلومتر راه انداز ی آزمایشی شده است که مابقی آن با فاز نیمه شمالی در حدفاصل ایستگاه مصلی تا میدان قائم در یک سال کاری به اتمام خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها