امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51658
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی سید محمود افصح حسینی را به عنوان مدیر کل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
متن حکم مرتضی بانک به شرح زیر است:
بسمه تعالی
جناب آقای سید محمود افصح حسینی
با سلام
نظر به مراتب تعهد و سوابق اجرایی و مدیریتی جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم پشتیبانی و تحول اداری به موجب این حکم به سمت مدیر کل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری منصوب می شوید.

مدیریت و برنامه ریزی در تامین نیازها و بهره برداری مناسب از کلیه امکانات و منابع در اختیار بخصوص فضاهای اداری و میراثی، به گونه ای که لحاظ صرف و صلاح را در استفاده از اموال عمومی عینیت بخشد و هم چنین نظارت و مدیریت بر انجام قراردادهای کاری مربوط و عملکرد پیمانکاران و کلیه امور خدمات عمومی مورد نیاز، از اهم وظایف و مسئولیت های جنابعالی می باشد که انتظار دارد به خوبی محقق گردد.

امید است با عنایات الهی و همکاری همکاران نهاد و دستگاه های ذیربط، در انجام وظایف قانونی و حسن جریان امور، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.
مرتضی بانک
معاون کل سرپرست نهاد
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار