امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51663
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منوچهر جهانیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منوچهر جهانیان گفت: در تاریخ 21 شهریور ماه سال جاری مصوبه شماره 118320/ت49515 در چندین بند، با هدف ارائه تسهیلات و تعرفه های حمایتگر جهت  پشتیبانی از تولید کنندگان و صنایع مورد تایید هیات وزیران قرار گرفت. 

وی افزود: بنا بر بند 5 مصوبه مذکور کلیه تاسیسات گردشگری با معرفی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از لحاظ بهره مندی از تسهیلات و امکانات مورد نیاز مشمول تعرفه ها، دستور العمل‌ها، مقررات و مصوبات بخش صنایع هستند.

جهانیان با بیان اینکه مصوبه تایید شده از سوی هیات وزیران زمینه اجرایی شدن ماده 8 قانون توسعه صنعت گردشگری در سال 1370 را فراهم می آورد؛ گفت: بنا بر این قانون کلیه تاسیسات گردشگری از هر نظر اعم از سوخت، آب، برق، عوارض، مالیات، وام بانکی و غیره مشمول تعرفه ها، مقررات و دستور العمل‌های اجرایی بخش صنایع هستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: قانون مذکور در کنار مصوبه جدید هیات دولت زمینه سرمایه گذاری و فعالیت گسترده در حوزه صنعت گردشگری را فراهم می آورد و با ایجاد تحرک اقتصادی حمایت از فعالین این عرصه را به دنبال خواهد داشت.

وی در پایان اظهار امیدوار کرد: نگاه ویژه دولت به توسعه صنعت گردشگری، فراهم شدن بسترهای قانونی مورد نیاز، افزایش تعاملات فرابخشی، اشتغالزایی و نیز کسب درآمدهای اقتصادی از این صنعت را در پی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها