امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51664
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی با حضور در شورای اداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی با حضور در شورای اداری خراسان شمالی در شهر بجنورد و در آیین تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی به معضل اعتیاد اشاره کرد و گفت: در حوزه اعتیاد مردم باید به کمک جوانان خود بیایند، به گونه‌ای که در استان‌ها و شهرستان‌ها حل معضل اعتیاد ماحصل کار مردم باشد.

وی گفت: وزارت کشور بنا دارد در هفته جاری طرح شورای اجتماعی را اجرایی کند و مردم نیز باید دولت را در اجرای این طرح برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی به خصوص اعتیاد و قاچاق کمک کنند.

وی بیان داشت: برنامه وزارت کشور در مبارزه با قاچاق مواد مخدر این است که مبارزه را از داخل شهرها به مبادی مرزی بکشاند و زمینه را برای تجهیز امکانات نیروی انتظامی مهیا کند.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر اظهار داشت: کشور ایران همواره مقابل ابرقدرت‌های مختلف ایستاده پس مبارزه با چند قاچاقچی برای او کاری ندارد و باید آنها بدانند که کشور ایران با تمام توان در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند و از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد.

رحمانی‌فضلی ادامه داد: در حوزه اعتیاد مردم باید به کمک جوانان خود بیایند، به گونه‌ای که در استان‌ها و شهرستان‌ها حل معضل اعتیاد ماحصل کار مردم باشد.

وی خاطرنشان ساخت: ما برای موفقیت در مبارزه با قاچاق و اعتیاد تمام اختیارات لازم را در قالب ارائه لایحه و تصویب قانون از مجلس شورای اسلامی می‌گیریم و مطمئن هستیم که با مشارکت مردم کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها