امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5169
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۴۹
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم‌های اطلاعات، آگاهی و مبارزه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم‌های اطلاعات، آگاهی و مبارزه با مواد مخدر کلانتری 27 مشهد مرحله دیگری از طرح امنیت محله محور را در حوزه استحفاظی خود به مرحله اجرا گذاشتند.

وی ادامه داد: افسران آگاهای کلانتری 27 در این عملیات گسترده 21 سارق حرفه‌ای منازل مسکونی، چهار سارق سابقه‌دار خودرو و موتور سیکلت و یک سارق مامورنما را دستگیر و 25 دستگاه خودرو 9 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، 18 دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و مقادیری اموال مسروقه دیگر را کشف کردند.

کریمی عنوان کرد: تیم‌های مبارزه با مواد مخدر کلانتری27 نیز در این عملیات 15 تن از عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد افیونی دو کیلو و 500 گرم تریاک به همراه مقادیری کریستال،شیشه و حشیش کشف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: همچنین 125 دستگاه موتورسیکلت مزاحم توقیف و 14 دستگاه موتورسیکلت بدون پلاک شناسایی شدند.

عامل برداشت‌های غیرمجاز با ترفند خریدهای اینترنتی در مشهد دستگیر شد

محسن عرفانی، رئیس پلیس فتای خراسان‌رضوی نیز در ادامه اظهار کرد: پیرو شکایات فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز 25 میلیون ریال از حساب بانکی او پرونده‌ای تشکیل شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه کارشناسان پلیس فتا مشخص شد که تمامی برداشت‌ها به صورت اینترنتی و یک سری کالاهای الکترونیکی شامل گوشی موبایل بوده است.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی گردش مالی شاکی و اقدامات فنی در نهایت متهم که پسر شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

عرفانی بیان کرد: متهم پس از رویت مستندات با ندامت به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت که مدتی پیش پدرش کارت عابربانک خود را برای برداشت مبلغی وجه به وی سپرده و نامبرده پس از برداشت مبلغ مورد نظر همزمان حساب اینترنتی را فعال و در فرصتی بدون اطلاع پدر خود از حساب وی به صورت خرید اینترنتی برداشت غیرمجاز کرده است.
انتهای پیام/70018/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها