امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51697
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسن موسوی رییس دفتر رییس جمهور سابق طی پیامی درگذشت جابر معافی خبرنگار و سرپرست خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسن موسوی رییس دفتر رییس جمهور سابق طی پیامی درگذشت جابر معافی خبرنگار و سرپرست خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مازندران را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:

خبر درگذشت عنصر برجسته و خستگی‌ناپذیر در عرصه اطلاع‌رسانی مرحوم مغفور جابر معافی سرپرست خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در استان مازندران دریافت و موجب تأثر و تأسف گردید.

کارنامه تلاش‌های آن مرحوم مشهون از توفیقات ممتد و درخشان در راه نشر مفاهیم و آموزه‌های وحدت‌بخش و امیدآفرین در جامعه اسلامی می‌باشد که به روشنی نقش تأثیرگذار عناصر فرهیخته رسانه‌ای را در اعتلای فرهنگ و تعالی اندیشه‌های مبتنی بر تعالیم اسلامی به تصویر می‌کشد.

این جانب ضمن تسلیت فقدان آن مرحوم به جامعه رسانه‌ای کشور و اصحاب قلم و اندیشه و به ویژه خانواده گرامی و بستگانش و اعضای محترم خانه مطبوعات استان ولایت‌مدار مازندران، علو درجات روح آن عزیز به حق پیوسته و صبر و شکیبایی بازماندگان واقعه را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت می‌نمایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها