امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51715
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 61
علی‌اصغر فانی، سرپرست آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» خطاب به فرهنگیان به مناسب آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: ...

علی‌اصغر فانی، سرپرست آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» خطاب به فرهنگیان به مناسب آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: عزیزان همکار، درست است که ما به عنوان دستگاه تعلیم و تربیت وظیفه‌مان را در قبال شما به خوبی انجام ندادیم اما تلاش می‌کنیم که به وظایف‌مان عمل کنیم؛ همانطور که شما معلمان تا کنون برای هدایت دانش‌آموزان در تعلیم و تربیت عمل کردید، بیش از پیش کوشا باشید.  

وی خطاب به دانش‌آموزان با بیان اینکه قدر دوران نوجوانی و جوانی را بدانید، گفت: این دوران‌ها دیگر تکرار نمی‌شود؛ ورقی که از عمر گذشت، دیگر بر نمی‌گردد.

فانی افزود: بنده به عنوان کسی که 20 سال از عمرم را درس خواندم و 43 سال تدریس کردم البته برخی از این‌ سال‌ها بر هم منطبق است، عرض می‌کنم که قدر اوقاتتان را بدانید و در کسب دانش، معرفت و تربیت به عنوان یک عنصر ایرانی و اسلامی کوشا باشید.

وی خطاب به والدین نیز گفت: تعامل را با مدرسه بیشتر کنید و بدانید که آموزش و پرورش به تنهایی قادر به تعلیم و تربیت دانش‌آموزان نیست بلکه آموزش و پرورش به کمک مردم و اولیای محترم و برقراری تعامل دوسویه می‌تواند به اهداف خود برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها