امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51742
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در در گفت‌وگو با شبکه تلویزیون رسمی چین تأکید کرد که دمشق از طرح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در در گفت‌وگو با شبکه تلویزیون رسمی چین تأکید کرد که دمشق از طرح قطعنامه‌ای بین‌المللی درباره مسئله شیمیایی سوریه نگران نیست و غرب با دشمنی خیالی می‌جنگد.
اسد تأکید کرد که از طرح پیش نویسی که کشورهای عضو شورای امنیت برای قرار دادن سلاح‌‌های شیمیایی تحت نظارت بین المللی ارائه داده‌اند نگران نیست و افزود: آمریکا، فرانسه و بریتانیا به دنبال تصویب قطع نامه‌ای در شورای امنیت بر اساس بند هفت هستند که ممکن است در صورتی که دمشق از پایبندی به تعهدهای خود درباره تسلیحات شیمیایی‌اش عقب نشینی کند،امکان دخالت نظامی و یا اعمال تحریم‌هایی را علیه سوریه مجاز کند.
وی تأکید کرد که این کشورها با تصویب چنین طرحی می‌خواهند خود را در جنگ با دشمن خیالی شان یعنی سوریه پیروز جلوه دهند و افزود: روسیه و چین نقشی مثبت در شورای امنیت بازی می‌کنند تا هیچ بهانه‌ای برای دخالت نظامی در سوریه باقی نماند.
رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که سلاح‌های شیمیایی سوریه در مناطق امنی واقع شده است و تحت کنترل کامل نیروهای ارتش سوریه قرار دارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها