امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51748
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 38
بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفر ...

بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص سفر رئیس جمهور به نیویورک و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: آقای روحانی باید در سخنرانی خود از حقوق حقه ملت ایران و ارزش‌های انقلاب دفاع کند.
وی اضافه کرد: رئیس جمهور باید منافع جهان اسلام را مقتدرانه بیان کرده و در مقابل سایر کشورها از آن دفاع کند.
این نماینده مردم در خانه ملت، به تحریم‌های غرب علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: تحریم‌ها امروز به عنوان یک سلاح کشتار جمعی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در همین راستا رئیس جمهور باید در مجمع عمومی سازمان ملل متحد صدای مظلومیت مردم ایران را به گوش جهانیان برساند.
بیرانوند با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای یک پیام و سخن حق است، تصریح کرد: ما امروز سخن و موضع خود را با قدرت و زور دنبال نمی‌کنیم بلکه از طریق دیپلماسی و با آداب صحیح آن را به جهانیان عرضه کرده و خواهیم کرد.
وی در همین زمینه گفت: اگر به ما فرصت داده شود تا حرفمان را بزنیم، مطمئن هستیم که حرف‌هایمان شنوندگان بسیاری در دنیا خواهد داشت، اینکه دشمن امروز صدای ما را خاموش می‌کند دلیلش این است که از صدای ما می‌هراسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها