امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51752
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس آغاز سال تحصیلی جدید دقایقی پیش به طور رسمی با نواختن زنگ مهر برای 12 میلیون و 300 هزار دانش‌آموز آغاز شد. مراسم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس آغاز سال تحصیلی جدید دقایقی پیش به طور رسمی با نواختن زنگ مهر برای 12 میلیون و 300 هزار دانش‌آموز آغاز شد.

مراسم نمادین زنگ مهر نیز با حضور رئیس جمهور و سرپرست آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فاطمه زهرا (س) واقع در منطقه 18 تهران برگزار شد.

در این مراسم یکی از دانش‌آموزان دختر، زنگ مهر را به صدا در آورد و علی اصغر فانی سرپرست آموزش و پرورش نیز طی جملاتی کوتاه به سخنرانی پرداخت.

وی گفت: حضور رئیس جمهور اعتدال، امید و تدبیر را به فال نیک می‌گیریم و از حضور ایشان در این دبیرستان، به رغم آنکه سفر نیویورک را در پیش دارند تشکر می‌کنیم.

فانی ادامه داد: امیدواریم سال تحصیلی 93 - 92 سال توسعه آموزش و پرورش باشد و نظام تعلیم و تربیت با شادی، شادمانی و اعتدال در مدیریت به پیش رود.

به گزارش فارس، در این مراسم، استاندار تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز تهران و مدیرکل ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش حضور دارند؛ رئیس جمهور هم‌اکنون در حال سخنرانی است و با توجه به سفر نیویورک، وی پس از سخنرانی به سمت فرودگاه امام خمینی (ره) حرکت خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار