امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51794
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در جمع ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحولات عرصه صنعت دفاعی بر عهده وزارت دفاع است و اعلام آنها تزریق روحیه جهادی و دفاعی در جامعه است.

وی تاکید کرد: هر گاه محصولی و یا پروژه‌ای آماده شود آن را عرضه و اعلام می‌کنیم و در هفته دفاع مقدس نیز چند پروژه جدید داریم که رونمایی خواهیم کرد.

دهقان با اشاره به وضعیت ایران در محیط بین المللی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه دنبال ایجاد تنش در منطقه و جهان نبوده و همواره در پی آرامش و صلح بوده است. اما متاسفانه فشار جهانی به ویژه آمریکا همواره به دنبال بهانه برای اعمال محدودیت در کشور ما است.

وی افزود: شرایط حاضر به گونه‌ای است که به نظام سلطه فشار آورده تا ایران مدافع حقوق بشر صلح و امنیت را بپذیرد و بر این اساس اقتدار و انسجام ملی و حماسه سیاسی کشورمان فضا را برای اینکه دنیا پای میز مذاکره بیاید آماده کرده است. مذاکراتی در جهت صلح و با حفظ حقوق متقابل.

وزیر دفاع در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص پیشنهاد روسیه مبنی بر جایگزینی سامانه‌ای به جای سامانه اس 300  گفت: ما باید بررسی کنیم و البته متناسب با نیاز خودمان خرید می‌کنیم و این پیشنهاد آنهاست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها