امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51798
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 43
بهروز نعمتی نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر ...

بهروز نعمتی نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: آقای روحانی باید در جریان سخنرانی خود مباحث مرتبط با حقوق مسلم جمهوری اسلامی ایران را بیان کند.

وی اضافه کرد: رئیس‌جمهور در سخنرانی خود به حقوق تضییع شده مردم مسلمان ایران در اثر تحریم‌های غرب اشاره کرده و مباحث مرتبط با این موضوع را برای حاضرین در سازمان ملل متحد تشریح کند.

این نماینده مردم در خانه ملت طرح مباحثی در خصوص سوریه را از دیگر نکاتی دانست که رئیس‌جمهور باید در سخنرانی خود به آن اشاره کند و در همین زمینه گفت: آقای روحانی تضییع حقوق مردم و اقدامات تروریست‌ها در سوریه را بیان کرده و برای جهانیان ابعاد آن را تشریح کند.

نعمتی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و رهنمودهای ایشان در حوزه سیاست خارجی گفت: آقای روحانی باید مباحث خود را با

توجه سخنان رهبر معظم انقلاب بیان و از ارزش‌های اسلامی دفاع کند.

وی مذاکرات ایران در این دوره را در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با سایر دوره‌ها متفاوت دانست و ابراز امیدواری کرد که گام‌های مثبتی در پی این مذاکرات برداشته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها