امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51817
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار فارس، سید جعفر تشکری هاشمی امروز  در مراسم استقبال از مهر که در معاونت حمل و نقل ترافیک برگزار شد، گفت: تهران 8.5 میلیون  جمعیت ساکن ...

به گزارش خبرنگار فارس، سید جعفر تشکری هاشمی امروز  در مراسم استقبال از مهر که در معاونت حمل و نقل ترافیک برگزار شد، گفت: تهران 8.5 میلیون  جمعیت ساکن ثابت دارد که روزها این جمعیت به 12میلیون نفر می رسد.
وی با اشاره به اینکه خدمات‌دهی تمامی اتوبوس ها از ساعت 5:30 امروز آغاز شده است، گفت: تمامی ناوگان اتوبوسرانی از جمله اتوبوسهای قابل تعمیر را با گرفتن قرض تعمیر کردیم و تمامی آنها را امروز به کار گرفتیم.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به موضوع ترحیم‌ها اشاره کرد و گفت: با وجود تحریم توانستیم 1100 واگن را در مترو آماده خدمات رسانی کنیم.
به گفته وی، ترافیک امروز نسبت به روزهای قبل 45دقیقه زودتر شروع شد.
 تشکری هاشمی یادآور شد: با استفاده از 700 کیلومتر فیبر نوری و هزار دوربین نظارتی تصویری تمامی تصاویر پایتخت را کنترل می‌کنیم و  نزدیک به 400 تقاطع دارای سیستم اداره هوشمند و 230 ورودی و خروجی طرح ترافیک توسط دوربین کنترل می‌کنیم.
وی در بخش دیگر سخنانش در خصوص فروش روزانه و هفتگی طرح ترافیک گفت: علاوه بر طرحهای سالیانه با توجه به این که ممکن است برای  برخی از شهروندان کار ضروری ایجاد شود که مجبور باشد به محدوده طرح ترافیک وارد شود به منظور جلوگیری از قانون شکنی طرحهای روزانه را بر اساس وقت مجاز صدور صادر کرده و از طریق اینترنت، پیامک یا عاملان مجاز در سطح شهر به فروش می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی سیستمی در مرکز کنترل ترافیک تهران تمام وقایع رخ داده در سطح شهر ثبت می‌شود.
 به گفته تشکری‌هاشمی، امروز علاوه بر دوربین های نظارتی تمامی بزرگراه های تهران به دوربین کنترل سرعت مجهز شده و رانندگان متخلف در کمتر از 72 ساعت جریمه و قبض جریمه به در منزل آنها ارسال می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها