امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5182
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 175
 آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در حاشیه دیدار با فرهنگیان خراسان‌رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با هتک حرمت به بارگاه حضرت ...

 آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در حاشیه دیدار با فرهنگیان خراسان‌رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در ارتباط با هتک حرمت به بارگاه حضرت حجر بن عدی (رض) در سوریه اظهار کرد: اهانت به بارگاه حضرت حجر بن عدی (رض)  از سوی وهابیت اتفاق افتاده و مشکل ما این است که از 20 سال پیش این جریان‌سازی‌ها شروع شد تا امروز مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه امروز جریانی که مدعی توحید است تمام جسارت‌ها را به اسم توحید انجام می‌دهد، تصریح کرد: در حقیقت وهابیت شریک صهیونیستی است و با اهانت‌هایی که انجام می‌دهد ثابت کرده که مبلغ توحید نبوده و معاون شرک است.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: هتک حرمت‌هایی که نسبت به اولیای خدا انجام می‌شود نشان می‌دهد که وهابیت پشت سر صهیونیست قرار گرفته و با حمایت از آنها سعی در سرکوبی حلقه مقاومت دارد.

وی یادآور شد: تمام این اهانت‌ها توسط وهابیت با ادعای توحید انجام می‌شود و توسل به اولیای خدا را شرک می‌داند اما در حال حاضر ثابت شده که وهابیت شریک صهیونیستی است.

وی با اشاره به وظیفه مسلمانان در قبال این هتک حرمت‌ها گفت: مسلمانان باید به مبانی اعتقادی خود پایبند بوده و دشمن شناس باشند تا در میدان مبارزه بتوان آنها را سرکوب کرد.
انتهای پیام/70022/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها