امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51828
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس، «بسم‌الله شیر» رئیس حزب «وفاق ملی» افغانستان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان ثبت نام کرد. وی ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس، «بسم‌الله شیر» رئیس حزب «وفاق ملی» افغانستان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان ثبت نام کرد.

وی روز گذشته با حضور در کمیسیون انتخابات افغانستان، «عبدالکریم احمدیار» و «سلطان‌حمید سلطانی» را نیز به عنوان معاونان خود معرفی کرد.

شیر در سخنانی بیان داشت: در صورت پیروزی، توجه به چالش‌های اقتصادی و امنیتی را در صدر برنامه‌های کاری خود قرار خواهد داد.

به گزارش تلویزیون «لمر» افغانستان، در همین حال کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که مدارک ثبت نام بسم‌الله شیر را بررسی می‌کنند.

روند ثبت نام از کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان بیست و پنجم شهریور آغاز شد و تا 14 مهر ادامه خواهد داشت. بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات افغانستان، بیست و پنجم آبان ماه لیست نهایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام خواهد شد.

ارائه 100 صدهزار کارت رأی‌دهی و واریز مبلغ یک میلیون افغانی به حساب کمسیون انتخابات افغانستان، از جمله شرایط ثبت نام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان است. انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان شانزدهم فروردین ماه برگزار می‌شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها