امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51862
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 30
به گزارش فارس و به نقل از اطلاعیه دفتر ریاست جمهوری افغانستان، حامد کرزی در کاخ ریاست جمهوری با میشل پلاتینی دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار ...

به گزارش فارس و به نقل از اطلاعیه دفتر ریاست جمهوری افغانستان، حامد کرزی در کاخ ریاست جمهوری با میشل پلاتینی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار پلاتینی، «تئودور تئودیوریس» معاون یوفا و «علی‌خان محمدوف» دبیرکل فدراسیون فوتبال آذربایجان، حمایت خود را از تیم ملی فوتبال افغانستان ابراز داشتند.

این مقامات اروپایی، پیروزی تیم ملی فوتبال افغانستان در بازی‌های جنوب آسیا را به حامد کرزی و ملت افغانستان تبریک گفته و خاطر نشان کردند که ورزش فوتبال افغانستان در 10 سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

میشل پلاتینی در این دیدار گفت: می‌خواهیم تجربیات خود را در عرصه فوتبال در اختیار فدراسیون فوتبال افغانستان قرار دهیم.

«علی‌خان محمدوف» دبیرکل فدراسیون فوتبال آذربایجان نیز در این دیدار ضمن اینکه پیام‌های رئیس جمهور آذربایجان را به حامد کرزی تقدیم کرد، گفت: رئیس جمهور آذربایجان خاطرنشان کرده که آذربایجان آماده هر نوع کمک با تیم ملی فوتبال افغانستان است.

در این دیدار «کرام‌الدین کریم» رئیس فدراسیون فوتبال و «محمدیوسف گارگر» سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان نیز حضور داشتند.

میشل پلاتینی روز گذشته در رأس یک هیئت بلندپایه وارد کابل شد و پس از بازدید از مجموعه ورزشی افغانستان با اعضای فدراسیون فوتبال این کشور نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها