امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
۱۰:۰۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51869
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «یسرائیل کاتس» وزیر راه از حزب لیکود در اظهاراتی گفت که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «یسرائیل کاتس» وزیر راه از حزب لیکود در اظهاراتی گفت که «تروریسم فلسطینی» هنوز وجود دارد و وی پیش از این نیز در کابینه با آزادسازی اسرای فلسطینی مخالفت کرده است زیرا آزاد کردن آنها تمایل فلسطینیان به آزاد کردن تعداد بیشتری از اسرا را تشدید می‌کند.

از سوی دیگر «نفتالی بینت» رئیس حزب «خانه یهودی» و وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم خواست تا آزادسازی اسرای فلسطینی در واکنش به دو عملیاتی که در الخلیل و قلقیلیه رخ داد، متوقف کنند.

رژیم صهیونیستی که اخیرا مذاکرات سازش را با تشکیلات خودگردان فلسطین ازسر گرفته است، متعهد شده است که 104 اسیر فلسطینی ماقبل توافقنامه اسلو را در طول 9 ماه مذاکرات آزاد کند که حدود یکماه پیش 26 نفر از آنها را در مرحله نخست آزاد کرد.

بینت که عضو کابینه وزرای امنیتی است، افزود که آزادسازی اسرا با تحولات در مذاکرات مرتبط است و باید علیه «تروریسم» و قاتلان جنگ کرد.

طی دو روز گذشته دو نظامی رژیم صهیونیستی در جریان عملیات مبارزان فلسطینی در کرانه باختری کشته شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار