امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5187
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۸
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» چندی پس از استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی توسط مجلس، اسدالله عباسی از سوی رئیس جمهور به عنوان سرپرست ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» چندی پس از استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی توسط مجلس، اسدالله عباسی از سوی رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مشغول فعالیت شد تا اینکه در روزهای گذشته وی به عنوان وزیر پیشنهادی برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی شد.

قرار است فردا یکشنبه عباسی با حضور در مجلس با ارائه برنامه‌های خود به مدت سه ماه از نمایندگان رای اعتماد بگیرد.

براین اساس عباسی در دوران سرپرستی خود بر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مباحث مهمی همچون تعیین حداقل دستمزد سال 92 کارگران، پرداخت مطالبات بازنشستگان، رسیدگی به مشکلات تشکل‌های کارگری، تعیین تعرفه بیمه تامین اجتماعی و نظایر آن را در پرونده کاری خود تجربه کرده است.

به گزارش فارس با توجه به اینکه زمان زیادی برای پیگیری امور مختلف آخرین وزیر دولت دهم وجود ندارد اما رسیدگی به مشکلات کنونی تشکل‌های کارگری و رفع دغدغه‌های این قشر زحمتکش، پیگیری خواسته‌ها و مطالبات بر زمین مانده بخش تعاون و دیگر مباحث در حوزه تامین اجتماعی و بهزیستی به سرانجام برسد.

در این میان تشکل‌های کارگری با رضایت نسبی از عملکرد فعالیت‌های سرپرست جدید ابراز امیدواری می کنند که وعده‌ای داده شده در مدت کوتاه مدت باقی مانده عملیاتی شود.

همچنین برخی نمایندگان مجلس نیز عملکرد عباسی را در مدت زمان سرپرستی وی مطلوب و قابل قبول گزارش می‌کنند و امیدوارن عباسی بتواند به وظایف محوله در این وزارتخانه و نیز وعده‌های محقق نشده جامه عمل بپوشاند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها