امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51874
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از اقدام جشنواره مردمی فیلم عمار در به راه انداختن اکران‌های مردمی در طول سال، این حرکت در حال تبدیل شدن به یک الگو ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، پس از اقدام جشنواره مردمی فیلم عمار در به راه انداختن اکران‌های مردمی در طول سال، این حرکت در حال تبدیل شدن به یک الگو در عرصه سینما شده است.

بنابر این گزارش، سفیر فیلم اعلام کرده است: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ثبت‌ نام اینترنتی اکران‌ دانشگاهی و مردمی تولیدات سفیرفیلم از طریق سایت این موسسه از امروز(دوشنبه)، یک مهرماه 92،  آغاز می‌شود.

بدین منظور از روز دوشنبه اول مهرماه، فعالان دانشجویی دانشگاه‌ها با مراجعه به صفحه «ثبت نام اینترنتی اکران دانشگاهی» و فعالان مردمی مراکز فرهنگی کشور با مراجعه به صفحه «ثبت نام اینترنتی اکران مردمی» در سایت سفیرفیلم و پرکردن فرم مربوطه می‌توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

سفیرفیلم اعلام کرده است به منظور اطلاع‌رسانی زمان هر اکران به مخاطبان، ایجاد ارتباط با متقاضیان برای حضور عوامل مستند و سایر منتقدین و جمع‌آوری و به‌روز رسانی اطلاعات رابطان نهادها، اقدام به ثبت نام اینترنتی اکران‌های دانشگاهی و مردمی کرده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها