امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51883
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهریورماه امسال، زمانی که کارگر فضای سبز منطقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، شهریورماه امسال، زمانی که کارگر فضای سبز منطقه یک شهرداری کرج در حال فعالیت روزانه خود، کیفی را روی زمین پیدا کرد،‌ گمان نمی‌برد مسئولیت یافتن صاحب این کیف که 50 میلیون ریال وجه نقد را در خود نهفته داشت، بر عهده‌اش قرار گیرد.

امید نادرویش این کیف را در پارک بسیج واقع در خیابان چالوس یافت و زمانی که برای پیدا کردن نشانی از صاحب کیف آن را جستجو کرد، دریافت که در آن مبلغ قابل توجهی پول نقد و اموال قیمتی وجود دارد.

مقداری طلا، دوربین فیلمبرداری، اسناد خودرو و گوشی تلفن همراه از دیگر اموالی بود که در این کیف قرار داشت و نادرویش را نسبت به یافتن صاحب آن مصرتر کرد.

وی به کوشش خود ادامه داد تا در نهایت صاحب گم‌شده با اعلام مفقودی کیفش، اموال گم‌شده را در صحت و سلامت از دست کارگر پاک‌دست فضای سبز منطقه 1 شهرداری دریافت کرد.

بر همین اساس مدیر منطقه 1 کرج طی مراسمی،‌ نسبت به تقدیر از این کارگر نمونه و زحمت‌کش اقدام کرد.

اقدام نادرویش اقدامی انسانی و مبتنی بر ایمان و توکل به خداوند بود از همین رو منطقه 1 نیز خود را موظف به تقدیر از این کارگر درستکار دانست و با برپایی مراسمی از نیت پاک و عمل خالص وی قدردانی کرد.
انتهای پیام/2302/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها