امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51900
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 42
حسن قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره تغییر ساختار وزارت بهداشت گفت: در شرایطی که به تازگی مسئولیت وزارت بهداشت را به ...

حسن قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره تغییر ساختار وزارت بهداشت گفت: در شرایطی که به تازگی مسئولیت وزارت بهداشت را به عهده گرفته‌ایم و مردم با مشکلات زیادی در دریافت خدمات بهداشتی و درمانی و پرداخت هزینه‌های سلامت مواجه هستند، فعلاً تغییر ساختار وزارت بهداشت جزو اولویتها نیست.

وی گفت: باید کارهای بر زمین مانده مردم را انجام دهیم، اگر برویم به طرف انجام کارهای نرم افزاری و تغییرات ساختاری ممکن است مانند گذشته دوباره یکی دوسال وقتمان تلف و صرف این موارد بشود و این نوع مسائل به قدری عمده شود که از انجام کارهای ضروری مردم و انجام مأموریتهای اصلی وزارت بهداشت باز بمانیم.

وزیر بهداشت افزود: فعلاً تغییرات ساختاری در وزارت بهداشت در دستور کار و اولویت نیست و باید کارهای بر زمین مانده مردم را انجام دهیم. البته مردم هم گرفتاریها و کمبودهای وزارت بهداشت را می‌دانند و مشکلات را درک می‌کنند و در جاهای مختلف که خود من با مردم صبحت کرده‌ام، به من گفته‌اند که ما مشکلات شما را درک می‌کنیم ولی هر قدر که می‌توانید کاری کنید که گرفتاریهای مردم کم شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها