امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51917
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، درگیری دو گروه تروریستی داعش یا همان «امارت اسلامی در شام و عراق» برای چندمین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، درگیری دو گروه تروریستی داعش یا همان «امارت اسلامی در شام و عراق» برای چندمین روز پی در پی در دیرالزور همچنان ادامه دارد و موجب هلاکت تعدادی از نیروهای هر دو طرف شده است.

این درگیری‌ها در خیابان «الکورنیش» در شهر «المیادین» و در روستای «الکسرة» و بخشی از ریف «البوکمال» و نیز برخی مناطق دیگر دیرالزور در جریان است.

در این میان، ارتش سوریه محل استقرار تروریست‌های داعش در نزدیکی بوستان «الوحده» در منطقه «العرضی» و محل استقرار گردانهای «العباس» وابسته به داعش در منطقه «الحویقة» را هدف قرار داد که کشته شدن تعدادی از اعضای آن از جمله فردی به نام «کرم عبدالناصر» و نیز زخمی شدن تعداد دیگری از آنان را به دنبال داشت.

علاوه بر این، نیروهای ارتش سوریه تلاش تروریست‌ها برای ورود به محله «الجبیله» و «العرفی» در دیرالزور را ناکام گذاشتند.

از دیگر تحولات دیرالزور، انفجار بسته‌های منفجره در جریان تلاش افراد مسلح برای ساخت مواد منفجره در نزدیکی پل شهر «البصیره» در ریف دیرالزور است که در جریان آن، تعدادی از آنان کشته و عده‌ای نیز زخمی شدند.

حمله افراد مسلح به فرمانده یک گروه تروریستی

افراد مسلح ناشناس که سوار یک دستگاه خودرو بودند، فرمانده گردان موسوم به گردان «الله اکبر» معروف به «خزعل» را در نزدیکی میدان «النجمه» با استفاده از بسته‌های انفجاری مورد حمله قرار دادند که در اثر آن، خزعل به شدت زخمی شده و پنج فرد مسلح که وی را همراهمی کردند نیز کشته شدند.

ریف دمشق

درگیری‌های پراکنده بین نیروهای ارتش و تروریست‌های مسلح در «سبینه» از توابع ریف دمشق منجر به کشته شدن 19 تروریست مسلح شد.

در این درگیری‌ها، نیروهای ارتش سوریه محل استقرار ترویست‌ها در «الذیابیة» را مورد حمله قرار داده و تلاش آنان برای ورود به منطقه ببیلا ناکام گذاشتند.

نیروی هوایی ارتش نیز محل استقرار تروریست‌ها را در نقاط مختلف ریف دمشق از جمله در نزدیکی «برج المعلمین» و پشت پایانه البولمان و نیز در منطقه «جوبر»، «زملکا»، «عربین» و «جسر العب» هدف قرار دادند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار