امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51925
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعلام خبر همکاری این دو بازیگر قدیمی سینما با یکدیگر، بازتاب بسیار وسیعی در رسانه‌های گروهی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعلام خبر همکاری این دو بازیگر قدیمی سینما با یکدیگر، بازتاب بسیار وسیعی در رسانه‌های گروهی هند داشته است.

رسانه‌های گروهی هند می‌نویسند مریل استریپ مدتی قبل درام اجتماعی «انگلیسی مینگلیسی» شری دوی را دید و سخت تحت تأثیر آن قرار گرفت.

او که هم فیلم و هم بازی شری روی را پسندید، با این بازیگر تماس گرفت و آمادگی خود برای بازی دریک فیلم مشترک را اعلام کرد. 

نزدیکان بازیگر می‌گویند فیلم‌نامه‌ای که وی برای شری دوی فرستاده «کاوبوی ها و هندی‌ها» نام دارد و قصه آن به نوعی دنباله‌ای بر «انگلیسی مینگلیسی» است.

قرار است این فیلم را امی رد فورد دختر جوان رابرت رد فورد بازیگر و کارگردان کلاسیک سینمای آمریکا کارگردانی کند. خود رابرت رد فورد هم تهیه‌کننده فیلم خواهد بود و هنوز معلوم نیست در آن بازی هم خواهد داشت یا خیر.

بانی کاپور تهیه کننده مطرح سینمای هند و همسر شری دوی خبر دریافت فیلم‌نامه را تائید کرده و گفته اگر دخترش جیوانی آن را بپسندد شری دوی قرار داد بازی در فیلم را امضا خواهد کرد.

بانی کاپور به خبرنگاران گفت شری دوی به دیدگاه دختر نوجوان خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و بدون مشورت با وی، بازی در فیلمی را قبول نمی‌کند.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، نکته‌ای که در رابطه با فیلم «کاوبوی‌ها و هندی‌ها» از سوی رسانه‌های گروهی هند مطرح می‌شود این است که شری دوی در آن نقش کوتاهی ندارد و میزان نقش او و مریل استریپ برابر و به یک اندازه است.

شری دوی سال قبل پس از ده سال دوری از فعالیت‌های سینمایی با «انگلیسی مینگلیسی» بازگشت موفقیت آمیز دوباره‌ای به دنیای سینما داشت.

او در این فیلم که فروش بالایی هم در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرد، در نقش یک زن خانه‌دار عامی و معمولی ظاهر شد که تلاش می‌کند زبان انگلیسی را بیاموزد تا بتواند ارتباط بهتری با محیط پیرامون خود داشته باشد.

این فیلم یک بار دیگر شری دوی را نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن مراسم فیلم فیر (اسکار هندی) کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها