امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5193
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، حجت‌الاسلام شیخ محمد باقری‌بنابی ظهر امروز در خصوص آخرین وضعیت بودجه سال‌جاری گفت: به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، حجت‌الاسلام شیخ محمد باقری‌بنابی ظهر امروز در خصوص آخرین وضعیت بودجه سال‌جاری گفت: به دلیل تأخیر در ارائه بودجه مجلس مجبور به تصویب لایحه سه دوازدهم شد و در مورد وضعیت فعلی بودجه هم در کمیسیون تلفیق مطرح شده و از 15 اردیبهشت در صحن علنی مجلس بررسی خواهد شد.

وی مشخص نشدن هزینه‌ها و درآمدهای کشور را موجب نگرانی دانست و افزود: باید متذکر شویم که ارقام پیشنهادی دولت به خصوص در بحث هدفمندی غیرواقعی بود که یکی از دلایل اصلی آن انحلال سازمان برنامه و بودجه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید هرچه زودتر سازمان برنامه و بودجه را احیاء کند؛ تأکید کرد: مغز متفکر اقتصاد کشور باید مجدداً تشکیل و احیاء شود.

وی درعین حال اظهار کرد: احتمال بررسی این موضوع در مجلس و تصویب آن به شکل قانونی وجود دارد.

حجت‌الاسلام باقری بنابی با اشاره به اینکه کارشناسان اقتصادی خوبی در مجلس حضور دارند؛ گفت: کار کارشناسی حول بودجه انجام گرفته است و باید توجه به این نظرات کارشناسی صورت گیرد و قرار نیست حتماً نظر دولت تصویب شود.
انتهای پیام/60004/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها