امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51944
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیین اولین روز بازگشایی مدارس با حضور حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیین اولین روز بازگشایی مدارس با حضور حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور در دبیرستان نمونه دولتی فاطمه‌الزهرا(س) منطقه 18 برگزار شد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

* دانش‌آموزان از ساعت 7 صبح منتظر حضور رئیس‌جمهور بودند و ناظم و معلمین مدرسه هم تلاش می‌کردند تا فضای مدرسه برای حضور روحانی فراهم شود اما بعد از این همه آمادگی، تا چند دقیقه بعد از ورود رییس جمهور، دانش آموزان متوجه ورود وی نشدند.

*رئیس‌جمهور صبح امروز (دوشنبه) پس از قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید زنگ آغاز مدارس را در حالی نواخت که فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و هاشمی استاندار تهران نیز او را همراهی می‌کردند.

*رئیس‌جمهور پس از سخنرانی در جمع دانش‌آموزان، وارد کلاس 401 فیزیک شد.

*یکی از دانش‌آموزان پای تخته کلاس آمد و روحانی پرسش مهر امسال را برای او خواند و این دانش‌آموز مقطع آخر دبیرستان آن را نوشت و در نهایت رئیس‌جمهور هم پای آن را امضا کرد.

*پرسش مهر امسال این بود: «اگر پدر شما رئیس جمهور باشد، چه اقدامی را به وی توصیه می‌کنید که بتواند اعتدال و میانه‌روی را در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی جامعه ایران بگستراند».

* بعد از آن، رئیس‌جمهور با دانش‌آموزان عکس یادگاری گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها