امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51956
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 102
حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه شهرستان کرج در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام‌جمعه شهرستان کرج در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر «نرمش قهرمانانه» اشاره و اظهار کرد: نرمش قهرمانانه در چارچوب عزت، حکمت و مصلحت معنا می‌یابد.

وی تاکید کرد: نرمش قهرمانانه با نرمش ذلیلانه تفاوت‌های زیادی دارد. چرا که در نرمش قهرمانانه ما قدرت و اقتدار را حفظ می کنیم و راه‌هایی که به حفظ قهرمانی‌مان می‌انجامد را برمی‌گزینیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز برخی رادیوها و سایت‌ها مغرضانه نرمش قهرمانانه را چرخش جمهوری اسلامی تلقی می‌کنند؛ معنایی ندارد که جمهوری اسلامی چرخش داشته باشد چرا که ایران در بهترین موقعیت مردم‌سالاری به سر می‌برد و برگ برنده‌ای نیز در مورد سوریه دارد.

حجت‌الاسلام کازرونی در مورد نطق رئیس‌جمهور در سازمان ملل نیز گفت: بهتر است آقای روحانی در نطق خود اصول انقلاب را برای جهانیان تبیین کند و همچنین بار دیگر این جمله را به دنیا بگوید که ما ملتی هستیم، نه ظلم می‌کنیم و نه زیر بار ظلم می‌رویم.

وی تاکید کرد: رئیس‌جمهور باید مسائل سوریه را نیز برای جهان تبیین کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها